Skundas "Prižiūrėtojui" botas. (Page 1) / Admin nusižengimai / Admin abuse / REZ.LT Serverių forumas

#1 2018-11-01 20:00:53

ℐℳPℜℰSSℐVℰ
Nariai
Žinučių: 3

Skundas "Prižiūrėtojui" botas.

1. Administratoriaus slapyvardis: botas
2. Administratoriaus SteamID: 302 STEAM_0:0:54587310  10 04:30   65    0
3. Administratoriaus IP Adresas: Net neįsivaizduoju iš kur man jį gaut reiktu, minamas administratorius atsisakė pateikt.
4. Serveris: Public CS:GO [HARD].
5. Kaltinimai administratoriui: 1. Žaidėjo žeminimas, įžeidinėjimas. 2. Atsisakymas pateikti "WARGOD".
5.1. Faktai pagrindžiantys kaltinimą: 1 skundo faktas - Žaidėjas "botas" kaip minėjau įžeidinėjo žemino žaidėja (mane) , visaip keikė ir kitaip mane bandė žemint, kadangi aš šaltų nervu, todėl jam nepasisekė, bus įrodymai kaip žemino ir ką sakė. 2 skundo faktas - žaidėjas "botas" atsisakė įkelti savo "WARGODĄ" kai jo paprašiau, sako kas tu, sakau S.ADMIN'as, sako o aš Prižiūrėtojas, ir jo vėl paprašius wargodo, sako kad reikia atsisiūsti "chujne", sakau kad jeigu esi Prižiūrėtojas, turėtum žinot kad paprašius, Prižiūrėtojas privalo pateikti savo įrodymus, kaip jis žaidžia, to paprašiau aš S.ADMIN'as, bet ne, jis nepateikė prašyto Wargodo, todėl sakiau kad eisiu rašyt Papeikimą/Skunda, sako gerai eik rašyk "Klaunas, Virink iš serverio ir t.t" Šiuo metu, wargodas 100% bus apeitas, išjungti čytai jeigu juos turėjo, kadangi wargodą atsisakė įkelti, prašymas viresnės administracijos - Nuimti žaidėja nuo jo turimų Privilegiju. Įrodymai - https://www70.zippyshare.com/v/988lHhFO/file.html

Atsijungęs

#2 2018-11-01 20:06:40

Botas
Nariai
Iš: Siaurine airija
Žinučių: 101
Tinklapis

Re: Skundas "Prižiūrėtojui" botas.

Pradesiu nuo to kad tu prasei
Manes wargod kad y serveri atejes weba numesciau o as tau atsakiau kad cia neisiu ir nekelsiu
Jai nori ikelsiu y web’a kaip rez.lt jam
Netiko kad as kelsiu y weba norejo
Kad ateciau y serva copy paste adaryciau aiskinau zmogeliui
Kad tokie
Dalykai kelemi
Y web’a na demo
Paziurekit matysit zodziu zmogelis savo
Taisykles
Yvedineja

Atsijungęs

#3 2018-11-01 20:09:24

Botas
Nariai
Tinklapis

Kaip ir sakiau tu klaunas esi:lol:savo tvarka tasykliu tikrai cia neivesi
Jau bent seme projekte

Atsijungęs

#4 2018-11-01 20:14:52

ℐℳPℜℰSSℐVℰ
Nariai

Aš taip pat privilegijuotas žaidėjas kaip ir tu, paprašiau numest į žaidimą linką wargodo, atsisakei, gaunasi tas pats, kaip wargodo apeidinėjimas, žmogus tavęs paprašė įkelt per console, taip ir padarai, nes dabar šiuo metu wargodo neturėsi to kurio prašiau, nes būsi 100% jį apėjęs, + mane įžeidinėjai ir bandei pažemint, tau tai nepavyko, vien dėl to gali tau Savininkai pristabdyt privilegijas, kurias dabar turi, kas per išsikalinėjimai? Valink iš servo ir pnš? Tu prižiūrėtojas, mandagiau kalbėt reikia su žaidėjais, o ne vos ant 2 raidžių juos siūst iš serverio, būtum užblokavęs jeigu būtų leidę, bet nėjo nes aš S.adminas, todėl sakyk ką nori, WARGODAS APEITAS.

Atsijungęs

#5 2018-11-01 20:19:00

ℐℳPℜℰSSℐVℰ
Nariai

Tavo įrodymai nepateikti - WARGODAS kurio prašiau, prilygstama kaip "ČYTERIUI" nes atsisakei pateikt prašytus įrodymus. smile smile smile smile smile smile

Atsijungęs

#6 2018-11-01 20:28:10

Botas
Nariai
Tinklapis

Tu rimtai gal trenktas ar kas tau yra aiskei pasakiau kad y web’a galiu ikelt o tu norejai kad y servery ikelciau as tau neprivalau patikti
Yrodimus per serveri ir viskas jai
Tau nedaeina ne mano problemos supratai
Ar ne ir tema uzdaryta neprisimastyk
Veju kad reike pateikti yrodimus
Paciame serveryje pasikartosiu demo ss wargod yra kelemi y web’a o kad tu norejai kad kelciau y serveri o ne weba cia jau tavo
Problema

Atsijungęs

#7 2018-11-01 20:49:30

Psychical
Administratoriai
Žinučių: 1,338
Tinklapis

Neginsiu nei vieno, nei kito.

Botas pusės nematau nei WG, nei DEMO, nors skundas yra, o prašymas kažkoks kaip matau buvo. Žemas lygis iš prižiūrėtojo pusės, bet... Tikėkimės nesikartos.

Impressive pusės, kas tu toks, kad atėjęs čia įvedinėtum savas taisykles? Šiai dienai, projekte WG nieko nereiškia SS/DEMO tų įrodymų pakanka, kad žaidėjas būtų "išteisintas". Kol, žinoma, kas nors neįrodys kitaip... Taip pat, žaidėjai pas mus nėra supažindinti su WG ir ne visi žino kas tai yra, deja aš pats ne per seniausiai su tuo susipažinau, tai, kad jei jau reikalauji to iš žaidėjų, būk malonus paaiškink, kas tai yra ir kaip tai padaryti. Ir būtų malonu, kad tu ir paaiškintum kas tu toks jauteisi, pagal šias žinutes - https://i.imgur.com/HDTrxdA.png

P.S. Prižiūrėtojas, administratorių banint gali.

76561198006280267.png

Atsijungęs

#8 2018-11-01 21:18:18

Botas
Nariai
Tinklapis

Jo tautvydai is dalies kaltas bet pats zinai kaip nemekstu kai kaskas atejas nusipirkes tarkim s admina pradeda savo taisykles yvedineti Ir abejoju ar jis is viso pries pirkdamas privilegija skaite taisykles kad taip
Drasei daro tokius didelius zinksnius sakiau kad as cia senas zaidejas
Jis vos ne jokesi sako as cia
Daugiau bunu nei tu
As nors 1 karta as jy matau. bet ne cia
Esme butu normalus butu manau tas watgods tikes ir jai
buciau ikeles cia bet matai zmogui
Reikejo registrotis cia kad galetu paziureti wargood na zodziu manau
principai o
Su jeos toli
Nenueisi. Aciu uz demesi.ir gero
Vakaro

Paskutinį kart taisė Botas (2018-11-01 21:21:53)

Atsijungęs

#9 2018-11-02 09:43:41

Jezus
Nariai
Žinučių: 46

Krv koks tu naras esi botai. Sitam jau senai reikia nuimt prz nemoka su zmonem normaliai bendraut sedi ukuose tipo achuielines cia pries visus lavonbatis

Atsijungęs

#10 2018-11-02 11:30:37

Botas
Nariai
Tinklapis

O kas tu toks isviso big_smile is tavo uzsipolimo is
Lempos manau tu labai achujelines.isiaiskik situacija
Pries draskydamas akis.

Atsijungęs