Mano nuomone Adminas nesigaudo aplinkoj (Page 1) / Admin nusižengimai / Admin abuse / REZ.LT Serverių forumas

#1 2020-05-30 21:00:23

O N T R E P
Nariai
Žinučių: 6

Mano nuomone Adminas nesigaudo aplinkoj

1. Administratoriaus slapyvardis: Arbata Mauglis 2020M
2. Administratoriaus SteamID:
3. Administratoriaus IP Adresas:
4. Serveris: rez Jb serveris (79.98.30.225:27017)
5. Kaltinimai administratoriui: Sedėdamas ramiai Jailbreak serveryje bendravau su žaidėjais. Po kurio laiko Arbata Mauglis 2020M pradėjo grasinti banu, pasikeitus mapui po kiek laiko šis administratorius užbanino mane 30 min dėl neaiškaus reason, nes keiktis nesikeikiau ir nieko neįžeidinėjau, o su žaidėja "`Mona" bendravau kaip ir su kitais žaidėjais.
5.1. Faktai pagrindžiantys kaltinimą:
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Arbata Mauglis 2020M.
[AMXBans] There are 5 minutes and 46 seconds left of your ban.
[AMXBans] Banned Nickname : O N T R E P
[AMXBans] Reason : ' uz keiksmus ir uztai tiktais sneki su mona aciu '

Demo: https://www86.zippyshare.com/v/DBJcSqXV/file.html

Neprašau, kad atbanintųmėt, bet nemanau, jog šis asmuo yra tinkamas žmogus, turėti aukštesnes privilegijas. Tikiuosi suprasite ir linkiu geros dienos/vakaro/nakties!! smile

Atsijungęs

#2 2020-06-01 22:05:38

Arbata
Nariai
Žinučių: 39

Re: Mano nuomone Adminas nesigaudo aplinkoj

oho kiekie zodziai saunuolis  sveikinu kada atnesti sampo pone ontrep taip klausyk tu cia ne ponas aisku tokias nesavones nekelk aisku  nes  su mona snekejai
1. neturi teises ignoruoti manes ir taip toliau
2. tu turi suvisais zaidejais sneketi  ypac tavo durnuvo niekada nesisnekejau
3. jai tu nk nesupranti lietuviskai galiu atsakyti tau i lietuviskai gana tokiu nesavoniu
4. ir pirmausei nekeik ant mano tevu
5.neturi elktis su manim ir taip toliau ne nerekti ypac tu nemoki elktis su vaikais prasau patyleti
Stai apie ka sneku apie ontrep man gana tokiu nesavoniu nes mane taip nervina prasau ontrep nesikisti ko tau nereikia as dejau bana uztai kad sneki su mona bso aciu ir  labanakt smile

Atsijungęs

#3 2020-06-02 08:15:34

Q111
Nariai
Žinučių: 74

Siulau pirmaja taisykle iteisinti nes rimtai skauda kai ignoruoja

Atsijungęs

#4 2020-06-02 11:28:49

O N T R E P
Nariai
Žinučių: 6

1. Nematau niekur parašyta, kad negaliu tavęs ignoruoti. Tai yra mano pasirinkimas.
2. Neprivalau su visais žaidėjais šnekėti. Aš pasirenku su kuo noriu šnekėti, o su kuo nenoriu.
3. Manau lietuviškai geriau suprantu daug geriau nei tu, bet nesuprantu kodėl tu tai pamini apie kalbėjimą. Visiškai ne į temą.
4. Ant tavo tėvų nieko nesakiau, tai tu ant mano mamos sakei įvairius blogus dalykus, o kai pasakiau, kad sustotum, tu mėginai įžeisti ir mane ir toliau varei mėšlą ant mano mamos. Taip vyksta dažniausiai.
5. Visada stengiuosi kalbėti ramiu tonu. Ir prie ko čia elgesys su vaikais. Čia nėra kažkoks darželis, kur mes vaidinam aukles, o tu esi vienintelis vaikas, kurį turim prižiūrėti.

Dėti baną dėl to, kad šnekėjau su `Mona nėra logiška ir tai nėra įrašyta į taisykles. smile

Atsijungęs

#5 2020-06-02 11:45:58

Deica
Administratoriai
Iš: Vilnius
Žinučių: 651

JCHkRKg.jpg
Nu nežinau nežinau. Viskas yra.

76561198054234682.png

Atsijungęs

#6 2020-06-02 12:24:42