Admin (Page 1) / Pasiūlymai žaidimui / Offers for game / REZ.LT Serverių forumas

#1 2021-01-07 00:21:36

cornflakes
Nariai
Žinučių: 1

Admin

EN:
Hello guys
I have been playing on rez.lt for more than 5 years now. I play surf only. There are not a lot of admins there, and I spend a lot of time in the server, so I would like to ask if I am eligible to get a free admin to control that server. Owner/The one who manages the forum, message me on discord :  m឵#6266

LT: Jau daugiau nei 5 metus žaidžiu rez.lt svetainėje. Aš žaidžiu tik banglentę. Administratorių ten nėra daug, o aš praleidžiu daug laiko serveryje, todėl norėčiau paklausti, ar turiu teisę gauti nemokamą administratorių, kuris valdytų tą serverį. Savininkas / Tas, kuris tvarko forumą, praneškite man apie nesantaiką: m ឵ # 6266

This was translated, I don't speak Lithuanian  /  Tai buvo išversta, aš nemoku lietuvių kalbos

Atsijungęs

#2 2021-01-08 11:35:59

Psychical
Administratoriai
Žinučių: 1,535
Tinklapis

Re: Admin

Almost all our community can understand English. So You don't need to use translator... An You can just go to https://discord.com/invite/zWFrHSn and write something there... But I don't know your nickname, steamid and I can't check are you really playing here since 2015...

76561198006280267.png

Atsijungęs

Board footer